Kľúče a zámky pre všetkých!
Kľúče a zámky pre všetkých!

Autokľúče

autokluce

Na počkanie vyrábame autokľúče aj s imobilizérom pre väčšinu značiek a modelov áut. (Audi, Chevrolet, Citroen, Dacia, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Iveco, Mazda, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Škoda, Suzuki, Toyota, Volkswagen … a iné) a pre veľa modelov aj plnohodnotné kľúče s diaľkovým ovládaním.

Pre informácie o konkrétnom type auta nás kontaktujte telefonicky: 0903622845 (pripravte si typ a model auta, rok výroby a VIN z technického preukazu) alebo nás navštívte.

Priamo na prevázdke máme približne 350 typov surových polotovarov autokľúčov, z ktorých Vám na počkanie vieme vyrezať kľúč.

Vždy sa snažíme vyrobiť originálny kľúč – najskôr dekódujeme zuby a vyhľadáme ich v aktuálnej databáze Silca Key alebo InstaCode a potom ich vyrezávame na poloautomatických strojoch – zúbkaté kľúče na stroji Silca Unocode 399 Evo a hadíkové a iné ploché kľúče na stroji Silca Viper. Na Ford kľúče máme tiež stroj na vyrezanie originálov.

Ak má zákazník kód ku svojmu kľúču, sme schopní ho vyhľadať v databáze a vyrobiť nový originál.

Kopírujeme imobilizéry s pevným a plávajúcim kódom a vieme programovať imobilizéry a diaľkové ovládania priamo v aute do riadiacej jednotky. Máme najmodernejšie a aktualizované zariadenia a každú chvíľu sa rozširuje zoznam áut, pre ktoré sme schopní kľúč s imobilizérom vyrobiť.

Robíme plnohodnotné kľúče pre nové modely Škoda, VW, Audi a Seat ročníky 2009+.

NOVINKA: Vieme kopírovať vpodstate všetky imobilizéry Megamos 48 – vyše 200 modelov značiek Alfa Romeo, Audi, Cadillac, Chevrolet, Chevrolet-Daewoo, Citroën, Daf Trucks, Ferrari, Fiat, GMC, Great Wall, Holden, Hyundai, Honda, Hummer, Isuzu, Iveco, Jaguar, Kia, Lancia, Maserati, Opel, Peugeot, Pontiac, Porsche, Proton, Seat, Škoda, Ssangyong, Vauxhall, Volkswagen, Volvo.

Ďiaľkové ovládania robíme na autá Škoda, VW, Seat, Audi, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Nissan, Toyota, Jaguar, Opel…

Z riadiacej jednotky máme možnosť odprogramovať nepoužívané kľúče (napr. po strate kľúča alebo kúpe auta len s jedným kľúčom).

Opravujeme a zjednocujeme zámky na autách Škoda, VW, Seat, Audi a Ford. Opravujeme spínačky a palivové uzávery – častá chyba pri Škoda Felícia.

Vymieňame poškodené obaly diaľkových ovládačov, opravujeme tlačítka, kontrolujeme funkčosť diaľkových ovládačov a vieme prehodiť elektroniku z pevného kľúča do vyskakovačky.

Opravujeme poškodené autokľúče.

Okrem autokľúčov vyrábame aj kľúče na nákladné autá, motorky, skútre, rôzne stroje (vysokozdvižné vozíky a iné), kľúče do strešných nosičov a boxov. V niektorých prípadoch sme schopní dorobiť kľúč do zámku po strate všetkých kľúčov.