Ukážky gravírovania 6


Okrem gravírovaných menoviek na dvere ponúkame aj výrobu informačných tabuliek a originálnych príveskov. Tu je pár ukážok našej výroby.

 

Čísla na kľúče pre hotely a firmy

Prívesky na kľúče s číslom miestnosti a vlastnou grafikou. Rôzne tvary a veľkosti. Vyrobené z dvoch vrstiev pevného materiálu s odolnou hliníkovou vrstvou na povrchu.

Prívesok na kľúče s číslom miestnostiPrívesok na kľúče s číslom miestnosti

Možnosť spracovať prinesenú grafiku:

straze

har

 

 

Informačné systémy a piktogramy

Vyrábame gravírované informačné tabuľky a piktogramy z kvalitných materiálov – rôzne farebné kombinácie, povrchové úpravy určené do exteriéru aj interiéru. Spracujeme aj donesené grafické návrhy. Maximálna veľkosť gravírovanej plochy je 21,0 x 29,7cm.

Rôzne tabuľky v informačnom systéme Piktogramy Piktogram jastetrica

 

Originálne prívesky

Vyrobené z odolného materiálu s hliníkovou eloxovanou vrstvou na povrchu, ktorý odoláva poškrabaniu, ohnutiu a zlomeniu. Zlepením dvoch vrstiev je gravírovanie na oboch stranách a zvýši sa pevnosť prívesku.

Originálny prívesok na kľúče - 30tka Originálny prívesok na kľúče - šifra Originálny prívesok - meno, 30tka Originálny prívesok - meno, 30tka Prívesok - postavičky Prívesok - QR kód s vizitkou

 

Ceny a základný prehľad možností je popísaný v článku o gravírovaní – alebo nás priamo kontaktujte.


Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

6 myšlienky “Ukážky gravírovania

  • admin Autor príspevku

   Momentálne gravírujeme vo veľmi obmedzenej prevádzke … napíšem vám mail kvôli upresneniu Vašej požiadavky

 • Peter Gana

  Dobrý deň mal by som záujem o gravírovanie do nerezu tabuľka cca. 550mmx70mm s nápisom v strede PAJERO rozmer písmená výška 40mm návrh by som upresnil. Ide mi o orientačnú cenu.
  Dakujem

  • admin Autor príspevku

   Dobrý deň,

   ľutujem, ale do nereze negravírujeme. Máme v ponuke materiály s kombináciou eloxovaného hliníka na povrchu a plastového podkladu, ktoré sú naozaj odolné – ak by ste mali záujem aj o takýto materiál, znova nás kontaktujte.

 • MARTIN

  Dobry den da sa vygravirovat toto:(327MARTIN327) na kluc Fab 4093 profil cislo 15 a ked ano tak kolko je cena dokopi aj s gravirovanym a este aj postovne. Dakujem vam.

  • admin Autor príspevku

   Dobrý deň,

   toto je naozaj starý profil FAB. Také kľúče máme a nie je problém ich vyrezať (cena: 1,50€). Do kľúčov negravírujeme (výnimka je Mul-t-lock) ale označujeme ich vyrazením písmen/čísel – avšak takto dlhý text sa tam nevojde.